
Мийка високого тиску Kraissmann 1600 HDRi-130 (індукційний мотор, повноцінний пінник)
6 903 ₴
- Готово до відправки
Опис:
Мийка високого тиску Крайсман 1600 HDRI-130 — високоякісний апарат професійного рівня, призначений для безконтактного миття автомототехніки, тротуарної плитки, килимових покриттів, стін будівель та ін. Високий тиск на виході (макс. 130бар) забезпечує чудову якість результату роботи без особливих зусиль із Вашого боку. Для ефективнішого миття виробником рекомендується застосування активної піни. З цієї причини в комплекті є пінний бак (спінювач). З особливої відмінності мийки високого тиску Kraissmann 1600 HDRI-130, на які треба обов'язково звернути увагу під час вибору агрегату такого типу, відзначимо повну комплектацію, помпу з алюмінієвого сплаву, асинхронний двигун, фільтр очищення води, а також чималу довжину шланга високого тиску — 5 м.
Особливості:
- повна комплектація;
- асинхронний двигун (бере воду з ємності)
- розташування шланга в бухті з ручкою;
- зручні колеса для транспортування;
- високий максимальний тиск;
- корпус помпи з алюмінієвого сплаву;
- поршні із загартованою неіржавкої сталі
- система аварійної зупинки
- вбудований термозахист
- спінювач у комплекті;
- довгий шланг високого тиску;
- очищення води на вході.
Технічні характеристики мінімийка Kraissmann 1600 HDRi-130
- Потужність двигуна — 1600 ватів
- Індукційний мотор
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Витрата води — 6 літрів на хвилину
- Робочий тиск — 90-130 барів
- Максимальний тиск — 130 барів
- Матеріал помпи — метал
- Автоматичне вимкнення
- Довжина кабелю живлення — 5 метрів
- Довжина шланга поливання — 5 метрів
- Вага — 14 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
Комплектація
- мийка Крайсман 1600 HDRI-130;
- мийний пістолет
- грязьова фреза
- фільтр тонкого очищення
- пінна насадка з бачком
- транспортувальні колеса;
- шланг високого тиску;
- очисний пристрій сопла;
- посібник з експлуатації;
- картонна упаковка.
- гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Класифікація | Професійний |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Максимальний тиск | 130 бар |
| Мінімальний тиск | 90 бар |
| Максимальна продуктивність | 400 л/год |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Захист від перегріву, Колеса, Ручка для перенесення |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.8 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткова комплектація | Грязьова фреза, Фільтр тонкої очистки, Пінна насадка |
| Довжина шланга високого тиску | 5 м |
- Ціна: 6 903 ₴





