
Акумуляторна міні ланцюгова пила CROWN CT25019XS-2 BMC
5 000 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС
Акумуляторна ланцюгова пилка CROWN CT25019XS-2 BMC — це сучасний, портативний, садовий акумуляторний інструмент професійного класу з гарними комплектуючими, який ідеально підходить як для обрізання гілок дерев, так і для виконання будь-яких завдань на будівельному майданчику.
Основні переваги:
- Світлодіодна робоча підсвітка
- Високоефективний двигун
- Тривалий термін експлуатації
- Невеликий розмір
- Робота однією рукою
- Холоднокатанна шина, з тривалим терміном експлуатації
- Ланцюг із високою зносостійкістю
- Захист від перегрівання
- Чудовий дизайн вентиляції, ефективне відведення тепла.
Характеристики пили CROWN CT25019XS-2 BMC :
- Тип живлення — Акумулятор (у комплекті 2 шт.)
- Тип двигуна — колекторний
- Напруга, В — 20
- Довжина шини, мм/дюйм — 130/5
- Ємність акумулятора, А/год — 2
- Довжина шини, дюйм — 4
- Вага, кг. — 3.3
- Гарантійний термін, міс — 36
Комплектація
- Акумуляторна мініпила
- Акумулятор (20V 2Ач — 2 шт.)
- Зарядний пристрій
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 130 мм |
| Вага | 0.75 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 5 000 ₴







