
Акумуляторна болгарка Assistant МШУ-125/20 БЩ з безщітковим двигуном
3 486 ₴
- Готово до відправки
Акумуляторна болгарка Assistant МШУ-125/20 БЩ з безщітковим двигуном
Потужний інструмент напівпрофесійного класу, призначений для виконання шліфування, різання, полірування та інших процесів. Болгарка має функцію підтримки постійних обертів. Обладнання легко справляється з обробленням металевих поверхонь, а також цегла, бетону та пластику. Тож не дивно, адже інструмент укомплектований потужним мотором, що забезпечує до 8500 обертів за хвилину.
Якщо Вас цікавить ціна на болгарку акумуляторну, варто розглянути Assistant МШУ-125/20 БЩ. Виріб обладнаний плавним пуском, високопродуктивним редуктором у металевому корпусі, що підвищує стійкість до зношування. Також продовжують ресурс сталеві шестерні й оптимальна система охолодження. Інструмент тішитиме злагодженою роботою.
Якщо Ви хочете купити акумуляторну болгарку в Україні, варто вибрати болгарку Assistant МШУ-125/20 БЩ. Модель проста в експлуатації. Так, кнопка фіксатора шпинделя, розташована на корпусі редуктора, спрощує зміну обладнання. Зручності у використанні додає двопозиційна додаткова ручка. Також виріб вирізняється зниженим рівнем шуму, що підвищує комфорт майстра під час роботи.
Особливості: асистант мшу
- Насадка ланцюгова 300 мм
- 2 акумулятори
- кейс
- зарядний пристрій
- Захист від пилу
- Додаткова ручка для зручності в роботі;
- Передбачений захисний кожух;
- Ергономічний дизайн;
- Збільшена продуктивність завдяки потужному двигуну;
- Невелика вага та габарити.
Технічні характеристики болгарка акумуляторна Assistant МШУ-125/20 БЩ
- Живиться від акумуляторів
- Напруга — 20 вольтів
- Місткість — 4 А·год
- Два акумулятори в комплекті — так
- Діаметр диска — 125 мм
- Оберти — 8500 за хвилину
- Плавний пуск — є
- Стабілізація обертів — є
- Тип двигуна — безщітковий
- Вага — 2 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
Купити болгарку Assistant МШУ-125/20 БЩ недорого можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом і всією Україною. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Assistant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Ширина шліфування | 125 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 3 486 ₴


