Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Фрезер Kraissmann 1500 OFE 6-8 — це надійний інструмент високої якості, за допомогою якого Ви зможете виконати різні будівельні роботи, як-от: фрезерування матеріалів, оброблення крайок, канавок, отворів, профілів, прослуховування пазів. Матеріали оброблення — деревина, синтетичні та легкі будівельні матеріали. Фрезер витримує інтенсивні навантаження завдяки двигуну, потужність якого становить 1500 Вт.
Особливості
- Литева алюмінієва основа
- Ергономічний дизайн
- Потужний двигун
- Чудове збирання
- Регулювання обертів
- Можливість під'єднання пилососа
- 12 фрез в комплекте
Технічні характеристики Фрезер Kraissmann 1500 OFE 6-8 :
- Споживана потужність - 1500 Вт
- Номінальна напруга — 220 В
- Частота тока - 50 Гц
- Діаметр цанги, мм — 6/8
- Вертикальний хід фрези, мм — 50
- Регулювання обертів, хв — 16000-30000
- Вага — 4,5 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація
- Фрезер Kraissmann 1500 OFE 6-8
- Набір фрез — 12 шт.
- Напрямні
- Обмежувач вибірки
- Паралельний упор
- Затискні втулки під цанги 6/8 мм
- Ключ
- Перехідник для пилососа
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
- Ціна: 2 655 ₴







