Опис
Лобзик електричний Narva NJS-1300― якісний електроінструмент, призначений для виконання рівних і фігурних пропилів у листових матеріалах із дерева, металу, кераміки та пластику тощо.
Ця модель обладнана витривалим двигуном потужністю 1300 Вт, який розвиває до 3200 об/хв.
Інструмент має електронне регулювання кількості обертів і перемикач режимів маятникового ходу пилочки для зручності під час роботи з різними матеріалами.
Якісна підошва виготовлена з металу та регулюється для роботи під кутом до 45˚.
Спеціальна накладка на підошві інструмента призначена для акуратної роботи, наприклад, з таким декоративним матеріалом як ламінат.
Електролобзик Narva NJS-1300 оснащен підсвіткою та лазерним покажчиком, за допомогою якого Ви зможете зробити ідеально рівний зріз.
Кнопка запуску фіксується в ввімкненому положенні, для комфорту під час тривалої роботи.
Шнур живлення має достатню довжину та розміщений у товстому гумовому обплетенні.
Особливості:
- Підсвітка
- Швидка заміна пилочки
- Лазерний покажчик
- Регулювання обертів
- Регулювання кута різання
- Функція пропилювання під кутом
- Фіксатор кнопки увімкнення
- Надійна фіксація обладнання
- 4-позиційний маятниковий хід
- Зручна ручка
Технічні характеристики:
- Напруга живлення/Частота струму — 220-240 В/50 Гц
- Потужність двигуна — 1300 Вт
- Швидкість обертання — 800-3200 об/хв
- Глибина пропилу в дереві — 100 мм
- Глибина пропилу в металі — 10 мм
- Похилий різ ― 0-45 °C
- Позиці маятника — 4
- Вага — 2,4 кг
- Гарантія — 24 місяці
Комплектація
- Лобзик Narva NJS-1300
- Торцювальна планка
- Перехідник для пилососа
- Пилочка для дерева
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Вага | 2.5 кг |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 100 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 4 |
| Здув тирси | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 500 ₴










