Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Електричний ударний дриль Narva ND-1150
Компактна ударний дриль Narva ND-1150 — незамінний інструмент для будь-якого домашнього майстра. Призначення ударного дриля — свердління отворів у матеріалах, як-от: дерево, сталь, цегла з максимальним діаметром отвору до 13 мм. Для швидкого свердління отворів у цеглі вмикає режим удару. Але значення слова «удар» для дриля не можна зіставити зі значенням слова «удар» в перфораторі. Тому що в дрилі енергія удару дуже маленька, нею можна практично знехтувати. Дриль обладнується кулачковим патроном 1.5-13 мм під ключ, який йде в комплекті з дриллю.
Дриль ударний Narva ND-1150 живиться від побутової мережі напругою 230 В, маючи водночас електродвигун потужністю 1150 Вт. Електродвигун розвиває максимальну кількість обертів холостого ходу до 3000 об/хв. Дриль обладнаний додатковою бічною ручкою, яка може провертатися. Дріт живлення має гумове вушко, у якому фіксується ключ для затискання патрона. Тобто в разі потреби заміни свердла ключ завжди буде «під рукою».
На кнопці пуску є ролик регулювання частоти обертання. Ця функція зручна для свердління отворів із різних матеріалів, різних діаметрів і для різних глибин. Причому дриль має регулювання частоти обертання і його можна застосовувати й як шурупокрут. Над кнопкою пуску можна побачити кнопку реверсу, вибір напрямку руху патрона. Крім цього, дриль обладнаний фіксатором кнопки пуску для безперервної тривалої роботи.
Для свердління отворів потрібної довжини дриль комплектується обмежувачем глибини свердління. А для вибору режиму свердління, на верхній частині корпусу є кнопка перемикання режиму свердління — з ударом і без удару
Особливості:
- Доступ до всього функціоналу дриля Narva ND-1150 здійснюється через основну ручку;
- Фіксатор кнопки пуску;
- Обмежувач глибини свердління;
- Металевий патрон
- Основна ручка дриля має гумову накладку.
Технічні характеристики:
- Напруга живлення: 230 В
- Споживана потужність: 1150 Вт
- Тип патрона: ключовий
- Кількість швидкостей: плавне регулювання
- Швидкість обертання: 0-3000 об/хв
- Частота удару: 50000 уд./хв
- Діаметр свердління сталь: 12 мм; цегла: 15 мм; дерево: 25 мм
- Наявність реверсу: так
- Патрон: 1,5-13 мм
- Різь шпинделя: 1/2"" х 20 UNF
- Вага: 2,0 кг
Комплектація:
- Дриль ударний
- Додаткова ручка
- Упор глибини
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Ключовий |
| Мінімальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 50000 уд/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 12 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 15 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1150 Вт |
- Ціна: 1 400 ₴










