Бензинова пила Grand БП-6300
Бензопила Grand БП-6300 — чудовий помічник у саду та на ділянці, який створений на основі потужного 2-тактного двигуна 4,5 кВт/6,3 л. с., що дає змогу набирати високі оберти в діапазоні 2800-11000 об/хв. Для полегшеного запуску двигуна на пилі встановлений праймер (підкачування) і стартер із системою легкого пуску.
Посилений стартер, хромовані стінки циліндра та надійна поршнева група неабияк підвищують експлуатаційний термін інструмента. Невелика вага та збалансована конструкція забезпечать максимальний комфорт і високу продуктивність під час роботи.
Захист механізмів і відведення тепла забезпечується завдяки корпусу, виготовленому з магнієвого сплаву. Пила надійно слугує в мінусову температуру. В случае непередбачених ситуацій передбачена миттєва зупинка ланцюга.
Бензопила Grand БП-6300 виготовлена з урахуванням сучасних норм і стандартів, знижена витрата палива та зменшена кількість шкідливих вихлопів.
Особливості:
- Ударостійкий пластик
- Механічне гальмо ланцюга
- Захист від зворотного удару
- Антивібраційна система
- Автоматичне змащення ланцюга
- Карбюратор "Walbro" (Японія)
- Збалансована конструкція
- Двоступеневе очищення повітря
- Покриття циліндра та поршня хромоване
- Потужний двотактний двигун номіналом 4,5 кВт
- Швидкознімний повітряний фільтр (полегшує обслуговування інструмента)
- Ергономічні ручки дають змогу більшою мірою маневрувати інструментом
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — Бензиновий/2-тактний/одноциліндровий
- Тип охолодження — Повітряний
- Об'єм двигуна — 52 см3
- Потужність двигуна — 4,5 кВт/6,3 л. с.
- Макс. оберти двигуна — 2800-11000 об/хв
- Довжина шини — 45 см
- Крок ланцюга — 0,325”
- Об'єм паливного бака — 0,55 л
- Об'єм оливного бака — 0,26 л
- Вага — 6 кг
Комплектація
- Бензопила Grand БП-6300
- Пиляльна шина
- Пиляльний ланцюг
- Зубчастий упор
- Захисний чохол
- Ємність для змішування палива
- Картонне паковання
- Інструкція
- Гарантійний талон
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 6.3 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Витрата палива | 1 л/год |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 4500 Вт |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 240 ₴




