
Акумуляторна безщіткова ланцюгова пила GRAND АПЦ-20V/12-4 (20 В, 4 А·год, 2 АКБ, шина 30 СМ)
4 788 ₴
- В наявності
Опис
Акумуляторна ланцюгова пила Grand АПЦ-20V/12-4
Це інструмент для напівпрофесійного користування, , який чудово справляється з розпилюванням колод і матеріалів із деревини, обрізанням дерев, вилкою дерев тощо.
Невелика вага та коротка шина 305 мм дадуть змогу працювати в найнезручніших місцях. Дуже компактні розміри та невелика вага неабияк полегшують роботу з цим інструментом.
Акумуляторна пила Grand АПЦ-20V/12-4 обладнана потужним безщітковим двигуном із поперечним розташуванням, він вирізняється надійністю, високою потужністю й низьким енергоспоживанням.
В інструменті є безключова підтяжка та можливість регулювання ланцюга. Мастило ланцюга здійснюється в автоматичному режимі, необхідно лише стежити за достатнім рівнем оливи. Об'єм оливного бака становить 110 мл.
Комплектується ланцюгова пила Grand 2 фірмові акумулятори напругою 20 В з високим показником ємності 4 А/год.
На корпусі пили обладнано дві ручки — одна гумова й ергономічна, що не піддається вібрації під час роботи, друга додаткова для кращого утримання інструмента в руках.
Особливості:
- Безщітковий двигун
- Обмеження пускового струму
- Блокування кнопки увімкнення
- Незалежно від електромережі
- Зручна та легка в роботі пилка
- Бічне розташування двигуна
- Низький шум під час роботи двигуна
- Фірмові літій-іонні батареї
- Система безключового регулювання натягу ланцюга
- Підтримка постійного числа обертів під навантаженням
Технічні характеристики:
- Тип акумулятора — Li-ion
- Напруга акумулятора ― 20 В
- Ємність акумулятора — 4 А/год
- Швидкість ланцюга без навантаження — 1500 м/хв
- Довжина шини ― 300 мм/12 дюймів
- Крок ланцюга — 1/4
- Об'єм оливного бака — 110 мл
- Час заряджання акумулятора — 1-1,5 год
До комплектації входить:
- Пила ланцюгова акумуляторна
- Додаткова ручка
- Пиляльна шина 30 см
- Пиляльний ланцюг 45 ланок, крок 3/8", паз 1,3 мм
- Акумуляторна батарея 4 А·год — 2 шт.
- Зарядний пристрій для акумулятора
- Ключ — викрутка для шини та ланцюга
- Паспорт виробу
- Пакувальна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 30 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 25 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 110 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Ручна |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 90 хв |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 4 788 ₴








