
Акумуляторна пила (сучкоріз) Grand АПЦ-20V/6-2 (шина 152 мм, 20 V, 2 А·год)
3 500 ₴
- Готово до відправки
Опис
Акумуляторна ланцюгова пила Grand АПЦ-20V/6-2
Акумуляторна ланцюгова мініпилка Grand АПЦ-20V/6-2 для обрізання гілок прекрасно підійде для універсального використання в домашньому господарстві. Легко впорається з прорізуванням дерев і кущів, подрібненням садових відходів. Також можна використовувати під час будівництва з деревини. Пила добре збалансована та дуже ергономічна. Вирізняється високою ефективністю різання й чистим зрізом. Низький рівень шуму під час роботи.
Зручність роботи правою або лівою рукою, ідеальний варіант як чоловікам, так і жінкам для робіт у саду, у домашньому господарстві, обрізання дерев, гілок, бруса діаметром до 15 см.
Особливості:
- Шина 150 мм
- Підсвітка робочої зони
- Висока швидкість роботи
- Якісні шина та ланцюг
- Безключова натягування ланцюга
- Блокування випадкового запуску
- Два Li-Ion акумулятори на 2 А/год
- Зарядний пристрій у комплекті
- Зручний транспортувальний кейс
- Практично безшумна робота двигуна
- Три положення кута різання
Технічні характеристики:
- Виробник Grand
- Країна-виробник — Чехія
- Тип акумулятора — Li-ion
- Напруга акумулятора ― 20 В
- Ємність акумулятора — 2 А/год
- Швидкість обертання ланцюга ― 390 м/мин (6,5 м/с)
- Довжина шини — 150 мм (6 дюймів)
- Довжина пропилу — 90 мм.
- Ланцюг — RS 1/4, 36 ланок RS
- Мастило ланцюга — Ручна
- Захист від перегрівання — Є
- Час заряджання акумулятора — 1 год
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація
-
Акумуляторна пила Grand АПЦ-20V/6| -2 PRO
- Пиляльна шина
- Пиляльний ланцюг
- 2 акумулятори
- Зарядний пристрій
- Ключ
- Викрутка
- Пластиковий кейс
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Електропила ланцюгова купити в Україні недорого можна в нашому інтернет-магазині. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 152 мм |
| Довжина пропилу, (мм) | 90 |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 6.5 м/сек |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Акумуляторна пила |
- Ціна: 3 500 ₴









