
Акумуляторна пила Assistant АПЦ-20 БЩ PRO (безщітковий двигун, 2 акумулятори)
5 040 ₴
4 435 ₴
- Готово до відправки
Акумуляторна пила Assistant АПЦ-20 БЩ PRO виконує роботу за допомогою двох батарей літієвого типу. Ним дуже зручно обрізувати дерева, заготовляти дрова й обробляти деревину різного розміру та текстури.
У ланцюговій пилі передбачена технологія додаткового захисту, що захищає інструмент від пилу, бруду, а також потрапляння вологи. Завдяки цьому не складно експлуатувати пилу навіть у найскладніших умовах.
Особливості Assistant АПЦ-20 БЩ PRO
-
Потужний акумулятор: Пила обладнана високоякісним акумулятором ємністю 20 В і 4 А/год, що забезпечує тривалий час роботи без перерв. Цей потужний акумулятор дає змогу справлятися з різноманітними завданнями, пов'язаними з обрізанням дерев і обробленням деревини.
-
Безщітковий двигун: У центрі цієї пили є безщітковий двигун, який забезпечує високу продуктивність і довгий термін експлуатації пристрою. Безщіткові двигуни відомі своєю ефективністю, надійністю і мінімальним рівнем зношування. Це означає, що пила працюватиме безшумно й ефективно.
-
Міцна та надійна конструкція: Пила має міцний корпус, який забезпечує захист від зовнішніх впливів і забезпечує довгий термін експлуатації інструмента. Цей пристрій спроєктований з акцентом на надійність і довговічність.
Акумуляторна пила Assistant АПЦ-20 БЩ PRO поєднує в собі потужність, надійність і зручність використання, що робить її ідеальним вибором для оброблення деревини.
Використовувати пристрій досить просто завдяки прогумованій ручці, що дає змогу утримувати пил у максимально зручному положенні. Також у пилі є функція захисту від випадкового увімкнення й інерційне гальмо.
Технічні характеристики:
- Тип акумулятора: Li-ion
- Напруга: 20 В
- Ємність акумулятора: 4,0 А·год
- Довжина шини: 305 мм
- Крок ланцюга: 3/8, 45 ланок
- Тип двигуна: безщітковий
- Час заряджання акумулятора: 1 година
- Система змащення ланцюга: автоматична
- Гарантія: 12 місяців
Переваги Assistant АПЦ-20 БЩ PRO :
- Зручний і ергономічний дизайн
- Надійний безщітковий двигун
- Міцна шина та ланцюг
- Оливний бачок із показником рівня наповнення
- Система безключового натягування ланцюга
Комплектація:
- Пила
- шина
- ланцюг
- акумулятор — 2 шт.
- інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Assistant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 305 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 4 435 ₴









