
Болгарка (вугляна шліфмашина) CROWN CT13034-180
3 763 ₴
- Готово до відправки
Опис
Болгарки на 180 круг CROWN
Величезний асортимент кутових шліфмашин представлений на сайті нашого магазину. Ми хочемо порекомендувати Вам купити болгарку Crown CT13034. Модель демонструє чудову продуктивність, надійність роботи та довговічність. Висока якість виготовлення інструмента дасть змогу Вам працювати з нею в інтенсивному режимі. Болгарка проста у використанні. У неї зручний сучасний дизайн. Ми розповімо Вам про неї докладніше.
Висока продуктивність
Ми хочемо порекомендувати Вам купити болгарку для дому CROWN CT13034. Модель обладнана двигуном 1300 Вт, який здатний виконувати роботу в інтенсивному режимі без жодних збоїв. Висока швидкість обертання шпинделя 8500 об./хв дасть змогу ефективно шліфувати, різати та чистити метал.
Посилений редуктор
Завдяки якісній конструкції редуктора забезпечується надійність роботи інструмента, а також його довговічність. Шестірні виготовлені з міцного металу, стійкого до зношування, деформації. Завдяки корпусу редуктора, виготовленого з металевого сплаву, механізм захищений від механічних пошкоджень, а також забезпечений покращене відведення тепла.
Зручний дизайн
Зверніть увагу на те, що болгарка важить лише 3,6 кг, тому вона чудово підходить для тривалої роботи без втоми. Сучасний дизайн робить таку болгарку однією з найзручніших у лінійці. Вона підходить навіть новачкові. Передбачена додаткова ручка для дворучного хвату. У неї 3 положення встановлення. Збалансований корпус дасть змогу краще контролювати кутову шліфмашину CROWN CT13034 у процесі роботи.
Швидкий доступ до щіток
Модель обладнана системою швидкознімних щіток. Це забезпечує простоту та зручність обслуговування двигуна. Вам не потрібно буде звертатися в сервісний центр. Навіть якщо немає спеціальних навичок і знань, Ви зможете швидко замінити вугільні щітки.
Гнучкість використання
Болгарка для дому CROWN CT13034 обладнана універсальним шпинделем М14. Він дасть змогу Вам використовувати широкий спектр обладнання для виконання цілої низки завдань. Максимальний діаметр кола становить 180 мм, що свідчить про велику глибину різання. Завдяки функції блокування шпинделя, Ви зможете швидко змінювати обладнання.
5 причин купити кутову шліфмашину CROWN CT13034
- Недорогий болгарка буде чудовим рішенням для роботи в майстерні, на будівництві.
- Чудовий інструмент для роботи в домашніх умовах — висока якість за низькою ціною.
- Модель використовує двигун 1300 Вт, що робить її однією з найпотужніших у лінійці.
- Покращений редуктор здатний витримувати інтенсивні навантаження й має великий термін експлуатації.
- Простий і зручний дизайн дає змогу навіть новачкові ефективно працювати з таким інструментом.
- Широкий спектр застосування завдяки тому, що болгарка сумісна з величезною безліччю оснастки.
Комплектація
- Болгарка CROWN CT13034
- Захисний кожух
- Додаткова ручка
- Ключ
- Гарантійний талон
- Інструкція користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 3 763 ₴



