
Болгарка (вугляна шліфмашина) Crown CT13573-125V
3 008 ₴
- Готово до відправки
Опис
Кутова шліфмашина Crown CT13573-125V — це сучасний інструмент, що відповідає високим стандартам якості. Сьогодні на ринку представлений просто величезний асортимент болгарок. Ця модель виділяється на тлі інших невисокою вартістю та чималою надійністю, продуктивністю, ергономікою. Працювати з інструментом CROWN одне задоволення.
Плавне регулювання обертів
Якщо Вам потрібен надійний і продуктивний інструмент, найкраще купити болгарку з регулюванням обертів CROWN CT13573-125V. Вона обладнана системою плавного настроювання швидкості обертання шпинделя для точного налаштування перед певним типом роботи. Це забезпечує точність виконання поставлених завдань, а також дасть змогу регулювати навантаження на інструмент.
Кнопка блокування шпинделя
Ви зможете швидко змінювати гарнітуру під час переходу від одного типу роботи до іншого. У представленій моделі кнопка блокування шпинделя розташована так, щоб вона не пошкоджувалася в разі роботи у вузьких місцях.
Захисний кожух
У кутової шліфмашини передбачений сталевий захисний кожух. Він захищає майстра від потоку іскору й абразиву в процесі роботи. Це забезпечує додаткову зручність для майстра, а також безпеку.
Блоковна кнопка старту
Завдяки можливості блокування кнопки увімкнення, працювати з КШМ буде набагато зручніше, безпечніше. Варто також акцентувати на тому, що купити болгарку з регулюванням обертів для дому CROWN CT13573-125V вигідно, її система блокування кнопки вмикання забезпечує захист від ненавмисного запуску двигуна.
Отвори для вентиляції
Болгарка орієнтована на роботи малої та середньої складності. На корпусі є додаткові вентиляційні отвори, необхідні для якісного відведення тепла від двигуна. Завдяки цьому система охолодження працює набагато ефективніше.
7 причин купити кутову шліфмашину CROWN CT13573-125V
- Це недорогий, але надійний і продуктивний інструмент для роботи вдома та не тільки.
- На болгарки CROWN гарантія від виробника терміном 24 місяці.
- Різь шпинделя М14 дає змогу використовувати найрізноманітніші обладнання для роботи з болгаркою.
- Передбачена система блокування шпинделя для швидкої зміни обладнання.
- Є захист від випадкового запуску — блокування кнопки пуску.
- М'яке покриття ручки забезпечує надійне утримання болгарки та комфортну роботу з нею.
- Ви зможете виконувати плавне регулювання числа обертів двигуна.
Комплектація
- Кутошліфувальна машина 1 шт.
- Інструкція з експлуатації 1 шт.
- Ключ фланцевий 1 шт.
- Додаткова ручка 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1010 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 2.14 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 3 008 ₴






