Прямі перфоратори CROWN
Навіть найдешевший перфоратор можна успішно використовувати вдома для монтажних робіт. Перфоратор CROWN CT18211 BMC чудове рішення для буріння бетону, каменю, цегли. Він також може свердління металу або деревини. Ми хочемо акцентувати на тому, що в нього високі характеристики та розширений функціонал, попри те, що на перфоратор CROWN CT18211 BMC ціна невелика.
Висока потужність і продуктивність
Перфоратор використовує двигун 800 Вт. Цього цілком вдосталь для виконання абсолютно всіх завдань. Працює він безперебійно завдяки надійній системі охолодження. Варто зауважити, що висока швидкість обертання 1300 об/хв, а також сила удару 2,8 Дж за частоти ударів 5300 уд./хв, Ви зможете ефективно використовувати такий перфоратор для буріння, ударних робіт і навіть свердління.
Патрон SDS-Plus
Надійний і функціональний патрон дасть змогу швидко зафіксувати обладнання, не використовуючи додатковий інструмент. У нього пилозахищена конструкція, яка забезпечує додатковий ресурс роботи, а також збільшує термін експлуатації бура.
Електронне регулювання швидкості
Залежно від того, як сильно Ви натискаєте на кнопку пуску, зможете збільшувати або знижувати інтенсивність обертів двигуна. Це забезпечує точний контроль робочого процесу та дає змогу оптимізувати навантаження на двигун.
3-режимний інструмент
На перфоратори CROWN CT18211 BMC ціна невелика, але інструмент може виконувати широкий спектр завдань. Він має три основні режими роботи — свердління, удар і буріння. Є додатковий режим Vario-lock для вільного повороту долота.
Запобіжна муфта
Муфта забезпечує захист двигуна від перевантаження, а також механічних улов у разі заклинювання бура. Варто також зауважити, що її наявність зробить Вашу роботу з перфоратором куди безпечною, позаяк вона зводить нанівець зворотний удар.
Дуже зручний у використанні
Перфоратор CROWN CT18211 BMC вирізняється невеликими розмірами, легкою вагою. Додаткова ручка з регулюванням для комфортного дворучного утримання. Варто зауважити, що функція блокування кнопки пуску в робочому положенні дуже спрощує тривале використання перфоратора. Нековзне покриття на ручці забезпечує надійне захоплення і знизить втому у разі тривалого використання.
6 причин купити перфоратор COWN CT18211 BMC
- Це недорогий інструмент, який відповідає всім сучасним вимогам до якості.
- У нього проста система керування, з якою впорається навіть новачок.
- Можна використовувати для вирішення цілого комплексу завдань завдяки функції перемикання режимів роботи.
- Є плавне регулювання обертів і реверс.
- Патрон дасть змогу швидко та просто замінити обладнання без додаткового інструменту.
- Працюйте безпечно завдяки захисній муфті.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда — Швейцарія
- Тип живлення — від мережі
- Потужність — 800 Вт
- Напруга — 220 В
- Патрон — SDS-Plus
- Сила удара - 2,8 Дж
- Режими роботи: 4-режимний
- свердління
- свердління з ударом
- удар
- мультифіксація
- Швидкість обертів холостого ходу — 1300 за хвилину
- Частота ударів — 5300 за хвилину
- Вага — 2,7 кг
- Гарантія — 36 місяців
Комплектація:
- Перфоратор
- Кейс
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5300 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 2.8 Дж. |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 300 ₴


