
Рейсмусовий верстат Kraissmann 2001 DH 330
14 231 ₴
- Готово до відправки
Опис
Рейсмусовий верстат KRAISSMANN 2001 DH 330 — надійний і ергономічний інструмент, призначений для якісного оброблення деревних заготівок різного типу, наприклад балок, брусів і багато іншого.
Цей верстат має високопродуктивний двигун потужністю 2000 Вт, який обертає вал зі швидкістю 8000 обертів за хвилину.
Максимальна ширина стругання становить 330 мм, глибина стругання 0-3 мм и висота стругання 6,5-160 мм. Швидкість подавання заготовки досягає 6 м/хв.
Строгальні ножі виготовлені зі швидкорізальної інструментальної сталі та мають тривалий термін експлуатації, а механізм регулювання дає змогу налаштувати висоту стругання.
Відведення тирси виробляється через патрубок із можливістю під'єднання до пилососа.
Для встановлення агрегату не потрібно багато місця, також авіаспортмус комфортно транспортується й монтується в будь-якому зручному місці для користувача.
Особливості:
- Потужний двигун
- Швидка заміна щіток
- Висока якість стругання
- Шкала товщини зняття стружки
- Автоматичне протягування заготовки
- Можливість під'єднання пилососа
- Ножі зі швидкорізальної інструментальної сталі
Технічні характеристики:
- Напруга живлення/Частота струму — 230 В/50 Гц
- Потужність — 2000 Вт
- Кількість обертів — 8000 об/хв
- Швидкість подавання — 6 м/хв
- Кількість ножів — 2 шт.
- Глибина оброблення — 0-3 мм
- Макс. ширина оброблення — 330 мм
- Товщина заготовки — 6,5-160 мм
- Вага ― 30 кг
Комплектація
- Рейсмусовий верстат KRAISSMANN 2001 DH 330
- Ножі 2 шт.
- Болти кріплення до столу 4 шт.
- Ручка регулювання
- Перехідник для пилососа
- Картонне паковання
- Інструкція
- Гарантійний талон
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Рейсмусовий |
| Тип фуговально-рейсмусового верстата | Односторонній |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Ширина заготовки | 330 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 8000 об/хв |
| Максимальна швидкість подачі | 360 м/сек |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 30 кг |
| Додаткові параметри | |
| Максимальна ширина стругання | 360 мм |
| Кількість ножів на валу верстата | 2 шт. |
- Ціна: 14 231 ₴








