Бочковий перфоратор Spektr SRH-2300
Перфоратор Spektr SRH-2300 стане надійним помічником під час виконання об'ємних завдань, пов'язаних зі свердлінням отворів у бетоні, цеглі, камені, а також під час демонтажних робіт із видалення стінних отворів, для просування каналів під кабель.
Потужність двигуна 2300 ватів забезпечує високу продуктивність, а гарна система охолодження не дасть інструменту перегрітися під час тривалої експлуатації. Вертикальне розташування двигуна дало можливість помістити в корпус інструмента посилений ударний механізм, створений за принципом пневматичної компресії. Витривалий редуктор і ударний механізм захищені металевим корпусом, що продовжить загальний термін експлуатації інструмента. Міцний корпус інструмента виготовлений за новітніми технологіями з міцного матеріалу, здатного витримати великі навантаження.
Технічні характеристики перфоратор Spektr SRH-2300
- Живиться від стандартної мережі 220 вольтів 50 герц
- Розташування двигуна — вертикальне (бочка)
- Потужність — 2300 ватів
- Тип хвостовика — SDS-plus
- Режими роботи — свердління, свердління з ударом, удар
- Оберти холостого ходу — 900 за хвилину
- Частота ударів — 6500 за хвилину
- Енергія удару — 6 джоулів
- Діаметр свердління в бетоні — до 32 мм
- Діаметр свердління сталь — 13 мм
- Діаметр свердління дерева — 42 мм
- Вага — 5 кг
- Гарантія — офіційна — 1 рік
Комплектація
- Перфоратор Spektr SRH-2300:
- Піка;
- Зубило;
- Три бурі SDS-plus;
- Додатковий патрон;
- Бічна ручка;
- Ключ;
- Інструкція з експлуатації;
- Пластиковий кейс.
Перфоратор купити ціна якого невисока, можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом і всією Україною. У нас завжди низька ціна на перфоратор.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Спектр |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 900 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 6500 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 6 Дж. |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 42 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 950 ₴





