Прямий перфоратор Мінськ МПЕ-1900
Перфоратор Мінськ МПЕ-1900 — надійний і потужний інструмент, здатний витримувати істотні навантаження. Цей інструмент чудово впорається зі свердлінням з ударом у бетоні, камені та цеглі. А також зі свердлінням без удару в дереві, сталі та кераміці.
Модель має три режими роботи: ударний, ударно-обертальний і обертальний. Перфоратор обладнаний регулюванням обертів, функцією реверсу та покращеною системою відведення пилу. Зверніть увагу на ефективне охолодження двигуна, завдяки якому перфоратор може працювати досить тривалий час. Корпус виготовлений із міцного ударостійкого пластику. Коли Ви візьмете інструмент у руки, відразу ж відчуєте, що працювати з ним буде зручно.
Інструмент постачається в пластиковому кейсі. Тільки в магазині "Хазяїн" Ви купите перфоратор високої якості за доступну ціну та отримаєте гарантію на 12 місяців.
Технічні характеристики перфоратор Мінськ МПЕ-1900
- Живиться від стандартної мережі 220 вольтів 50 герц
- Розташування двигуна — горизонтальне
- Потужність — 1900 ватів
- Тип хвостовика — SDS-plus
- Режими роботи — свердління, свердління з ударом, удар
- Реверс — є
- Оберти холостого ходу — 0-870 за хвилину
- Енергія удару — 5 джоулів
- Діаметр свердління в бетоні — до 24 мм
- Діаметр свердління сталь — 13 мм
- Діаметр свердління дерева — 30 мм
- Вага — 3 кг
- Гарантія — офіційна — 1 рік
Купити недорогий перфоратор можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом і всією Україною. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Minsk |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 870 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4050 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 5 Дж. |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 24 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 1 800 ₴



