
Компресор безоливний DWT K28-50 OA (ресивер 50 літрів)
13 021 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Огляд Компресор DWT K28-50 OA
Сьогодні безоливний компресор використовується для роботи в різних сферах. Завдяки доступності такого обладнання воно стало популярним навіть у побутовій сфері. Саме такий належить лінійка компресорів ДВТ. Безоливний компресор DWT K28-50 OA є одним із найпотужніших агрегатів у своїй лінійці. Він примітний не тільки високою продуктивністю, але й ергономікою. Чотирициліндровий агрегат, потужний двигун, плавне регулювання тиску, все це говорить про високу якість експлуатації такого апарата.
Технічні характеристики Компресор повітряний безоливний DWT K28-50 OA
- Реєстрація бренда — Швейцарія
- Виробник — DWT
- Номінальна потужність, Вт — 2800
- Номінальна напруга, В. - 220
- Частота тока , Гц- 50
- Об'єм повітряного бака, л — 50
- Кількість циліндрів, шт. — 4
- Параметри тиску, бари — 7
- Продуктивність, літр/год - 200
- Число обертів холостого ходу, минˉ¹ - 2800
- Звуковий тиск, ДБ-80
- Розмір паковання, см — 70.5 × 32.5 × 63.5
- Вага, кг. - 38,5
Функціональні особливості:
- Захист від перевищення тиску
- Захист від перегрівання
- Експлуатація без олії
- Обладнаний манометром для точного регулювання тиску;
Комплектація
- Повітряний компресор 1 шт.
- Інструкція з експлуатації 1 шт.
- Колеса 2 шт.
- Гумова опора 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Продуктивність компресора | 200 літр/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Вага | 38.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Можливість транспортування | Так |
- Ціна: 13 021 ₴









