Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні переваги Дискової циркулярної пили NARVA NCS-185/1800
- Потужний двигун 1800 Вт
- Число обертів 5000 об./хв
- Твердосплавний різальний диск
- Регульовані глибина та кути розпилювання
- Магнієвий щиток для міцності та зниження ваги
- Металевий захисний кожух для додаткової безпеки
- Подвійний запобіжник увімкнення
Дискова циркулярна пила NARVA NCS-185/1800 — надійний інструмент, призначений для професійного використання. Забезпечена потужним двигуном потужністю 1800 Вт, ця пилка забезпечує високу швидкість і точність різання дерев'яних матеріалів. Завдяки своїй компактності й ергономічному дизайну пилка легко маневрується й зручна у використанні. Вона обладнана дисковим діаметром 185 мм, що дає змогу легко різати матеріали різної товщини. Крім того, NARVA NCS-185/1800 має регульовану глибину різання та кут нахилу, що робить її універсальним інструментом для виконання різних завдань. Невіддільна частина будь-якого будівельного проєкту, ця дискова циркулярна пила від NARVA забезпечує високу якість різання й довговічність, що робить її ідеальним вибором для професіоналів і аматорів.
Технічні характеристики:
- Естонський бренд Narva
- Діаметр диска — 185 мм
- Потужність двигуна - 1800 Вт
- Число обертів — 5000 об./хвилина
- Глибина пропилу під кутом 90° — 65 мм
- Лазерний покажчик — немає
- Вага - 4,3 кг
- Гарантія — 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Вага | 4.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
- Ціна: 2 200 ₴









