
Бензопила NARVA 6220 PRO (дві шини, 2 ланцюги гартований суперзуб 76 ланок, 62 куб. см поршнева)
4 500 ₴
4 000 ₴
- Готово до відправки
Бензопила NARVA NGC-6220 PRO — це вдосконалена модель бензопили NARVA NGC-62PRO в новому корпусі .
NARVA NGC-6220 PRO приводиться в дію двигуном 62 куб. см/4.5 кВт, який забезпечує всю потужність, необхідну для розпилювання найміцнішої деревини за допомогою якісної шини 508 мм/20 дюймів і ланцюга.
Завдяки зручним функціям, включно з пружними шипами, що допомагають під час різання й контролюють безпеку, а також автоматичним змащення ланцюга для підтримання ефективності різання та продовження терміну експлуатації інструмента/чеплення. Додаткові переваги містять антивібраційні ручки, запобіжник ланцюга та легке віддання під час запуску, щоб підвищити комфорт користувача та уникнути напруги/травм.
Специфікація NARVA NGC-6220 PRO:
- Надійний двотактний бензиновий двигун об'ємом 62 см3 з повітряним охолодженням.
- Карбюратор із безпосереднім уприскуванням повітря, виготовлений за ліцензією.
- Номінальна потужність: 6 л.с.
- Співвідношення паливо/олія: 35:1 (рекомендація) з олією для 2-тактних двигунів. (Див. пропорції на етикетці виробника олії)
- Метод пуску: пуск із видатністю за допомогою системи Easy-Start (Легкий Старт) з автоматичним змащенням ланцюга. Легкий пусковий механізм дає змогу легко запускати бензопилу та керувати нею.
- NGC-6220 PRO має регульовану автоматичну систему змащення ланцюга, тому ви можете регулювати подавання оливи залежно від вашої роботи.
- З турботою про комфорті NGC-6220 PRO має антивібраційну ручку, що робить тривале використання більш комфортним и знижує ризик можливих травм від перенапруги.
- бензопила НАРВА NGC-6220 PRO обладнана простим у використанні запобіжним гальмом ланцюга і запобіжним гальмом із захистом від відбою : щоб знизити ймовірність отримання травм від відбою.
- Довжина шини: 20|
Основні технічні характеристики бензопилу NARVA NGC-6220PRO:
- Потужність — 4500 Вт
- Об'єм двигуна — 62 см3
- Кількість обертів холостого ходу — 3200 об./хв
- Макс. кількість обертів — 12000 об/хв
- Місткість паливного бака — 600 мл
- Місткість оливного бака — 230 мл
- Гарантія 24 місяці
Комплектація:
- Бензопила NARVA NGC-6220PRO
- Шина 50 см — 2 шт.
- Ланцюг 76 ланок суперзуб — 2 шт.
- Набір ключів
- Каністра для палива
- Рукавички
- Запасна свічка
- Захисні окуляри
- Заточувальний напилок для ланцюга
- Лійка
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 50 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 12000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 230 мл |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 62 куб. см |
| Ємність паливного бака | 600 мл |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
- Ціна: 4 000 ₴









