Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис пристрою:
Бензопила Spektr SCS-6300 Professional — якісний і недорогий інструмент, з чудовими технічними характеристиками, стане надійним помічником як у домашніх умовах, так і в лісі. Продуктивний двигун на 6,3 кВт, ергономічний дизайн, легкий запуск і міцні пластикові кришки стартера та ланцюга забезпечать продуктивну роботу та довговічність в експлуатації. Інструмент обладнаний системою автоматичного подавання оливи на ланцюг.
Особливості:
- хромовані стінки циліндра
- низький рівень вібрацій і шуму
- ергономічна передня і задня ручка
- аварійна зупинка ланцюга
- автоматичне змащення ланцюга
Технічні характеристики:
- Бренд Spektr
- Потужність — 6300 Вт
- Об'єм двигуна — 62 куб см
- Довжина шини — 45 см
- Крок ланцюга — 0,325
- Максимальні оберти двигуна — 9500 об/хв
- Об'єм паливного бака — 550 мл
- Об'єм оливного бака — 260 мл
- Вага — 6,3 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація
- пила бензинова Spektr SCS-6300 Professional
- шина — 1 шт.
- ланцюг — 1 шт.
- ємність для приготування паливної суміші
- набір ключів
- зубчастий упор
- інструкція з експлуатації
- картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Спектр |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 9500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 6.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 62 куб. см |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 500 ₴



