-11%


Бензопила NARVA NGC-5218 (праймер, легкий запуск)
2 800 ₴
2 500 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Бензопила NARVA NGC-5218
- Система запуску Easy-Start.
- 52-кубовий двотактний двигун із повітряним охолодженням.
- Ланцюгове запобіжне гальмо віддачі.
- 18-дюймова шина.
- Автоматичне змащення ланцюга для збільшення терміну експлуатації ланцюга та шини.
- Антивібраційна система.
- Праймер
Основні технічні характеристики бензопила NARVA NGC-5218:
- Потужність — 3600 Вт
- Об'єм двигуна — 52 см3
- Кількість обертів холостого ходу — 3000 об/хв
- Макс. кількість обертів — 10500 об/хв
- Місткість паливного бака — 550 мл
- Місткість оливного бака — 260 мл
- Вага — 5,5 кг
- Гарантія — 24 місяці
Комплектація:
- Бензопила
- Шина
- Цепь
- Бачок для суміші
- Набір ключів
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | NARA |
| Країна виробник | Естонія |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 10500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 3600 Вт |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 500 ₴









