Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару
Зварювальний апарат інверторний Crown CT33170
Технічні характеристики:
- Номінальна напруга, В 220
- Частота, Гц 50/60
- Номінальна вхідна потужність, кВА 3,9
- Напруга під час роботи без навантаження, В 60
- Регулювання вихідної струму, А 20-120
- Номінальна вихідна напруга, В 24,8
- Робочий цикл, %25
- Витрати під час роботи без навантаження, Вт 40
- Ефективність, % 85
- Коефіцієнт 0,93
- Клас ізоляції F
- Клас захисту оболонки IP21S
- Вага, кг 4
- Габаритні розміри, мм 248*106*205
Функціональні особливості:
- Невеликий і зручний для перенесення апарат
- Фірмовий конденсатор + IGBT
- Стабільний вихідний струм
- Вбудоване фірмове реле
- Висока продуктивність
- Сертифікований подовжений кабель живлення з міді 2 м
- Якість бренда гарантована
Комплектація
- Кабель тримача електродів 1,8 м
- Кабель затискача маси
- Шлаковий молот
- Зварювальна маска
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 120 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Номінальна споживана потужність | 3.9 кВА |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 106 мм |
| Довжина | 248 мм |
| Висота | 205 мм |
- Ціна: 3 000 ₴




