Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС
Продаємо нові перфоратори професійного рівня швейцарського виробника. з офіційною гарантією 3 роки.
З питань купівлі звертатися за вказаною контактною номером телефона.
Перфоратор CROWN CT18212 BMC — компактний і потужний інструмент, призначений для виконання широкого спектра робіт. Він обладнаний патроном SDS+, що дає змогу швидко змінювати обладнання, а завдяки функції реверсу легко витягувати свердло. Перфоратор має гарну потужність двигуна 950 Вт і достатню силу удару 3.4 Дж.
Ця модель перфоратора постачається в пластиковому кейсі та працює від стандартної мережі 220 В.
Особливості:
- Номінальна потужність 900 Вт
- Сила струму при напрузі 220-230 4 А
- Швидкість холостого ходу 0-950хв-1
- Частота ударів 0-5300хв-1
- Потужність одиночного удару 3.4 Дж
- Потужність свердління в бетоні 30 мм
- Вихід свердління сталі 13 мм
- Потужність свердління у дереві 40 мм
- Вага 3 кг
Характеристики
- Виробник Crown
- Вага 3 кг
- Гарантійний термін 36 міс
- Конструкція перфоратора Прямий
- Максимальна сила удару 3.4 Дж.
- Максимальна кількість обертів 1300 об/хв
- Максимальна кількість ударів 5300 уд./хв
- Живлення Мережа 220 В
- Споживана потужність 950 Вт
- Режими роботи Свердління з ударом, довбання (удар), свердління
- Стан Новий
- Тип патрона SDS-plus
- Офіційна гарантія — 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5300 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 3.4 Дж. |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
- Ціна: 2 500 ₴


