
Компресор безоливний 30 л DWT К14-30 ОА (ресивер 30 літрів, 2 циліндри, захист від перевантаження)
7 500 ₴
- Немає в наявності
Опис
Безоливний компресор DWT K14-30 OA представляє професійне обладнання, яке застосовується в домашніх умовах. Представлена модель вирізняється високою ефективністю застосування, оскільки має збалансовані характеристики, а також низку додаткових технічних особливостей. Сьогодні безоливний компресор став доступним кожному, якщо Ви хочете отримати чисте повітря без домішок оливи, а також менше хвилюватися про обслуговування обладнання, тоді краще придбати саме таку.
Потужний двигун із мідною обвиткою
Представлена лінійка компресорів ДВТ стала популярною, оскільки обладнання обладнане якісними моторами, які мають великий запас потужності. Окремо варто сказати, що сам собою двигун має мідну обмотку. Вона довговічніша за алюмінієву, має найкращі характеристики струмовіддання та ін.
Двоциліндровий компресор
Купити безоливний компресор DWT K14-30 OA вигідно, він обладнаний двома циліндрами, що робить його не тільки продуктивнішим, але й витривалішим. Він ефективно накачує тиск у ресивер. Завдяки такому обладнанню можна нормально виконувати роботи професійного рівня.
Сталевий ресивер 30 л
Щоб забезпечити великий об'єм робочого повітря, компресор обладнаний сталевим ресивером місткістю 30 л. Такий бак не боїться механічних пошкоджень, всередині та зовні захищений від корозійного руйнування.
Безоливний
На компресори DWT K14-30 OA ціна себе виправдовує. Безоливна конструкція виключає систему змащення ключових вузлів двигуна. Це досягнуто завдяки матеріалам із низьким коефіцієнтом тертя, які за сумісністю стійкіші до зношування. Завдяки такій особливості, робоче повітря не містить домішок олії.
Регулювання тиску на виході
Зверніть увагу на можливість регулювати тиск на виході завдяки встановленому редуктору. Для точності налаштування параметрів у цій моделі передбачений манометр. Максимальний тиск становить 7 барів.
8 причин купити безоливний компресор DWT K14-30 OA
- Компресор підійде для роботи на побутовому рівні, він недорогий, надійний, простий у використанні та експлуатації.
- Використовується двигун високої потужності, обладнаний мідною обвиткою, яка довговічніша за алюмінієвого аналога.
- Безоливна конструкція — робоче повітря чистішим завдяки тому, що в ньому немає олії.
- Завдяки використанню матеріалів із низьким коефіцієнтом тертя та зношування, він набагато простіший у плані експлуатації.
- Передбачена можливість регулювання тиску на виході, є манометр для точності.
- Транспортувальні колеса та ручка для більшої мобільності.
- Сталевий ресивер великої місткості із захистом від корозії по внутрішній частині.
- Використовується захист від перевантаження, а також високого тиску.
Характеристики:
- Виробник DWT Швейцарія
- Клас інструмента — професійний
- Тип компресора — безоливний
- Напруга мережі — 1 фаза (220 В)
- Потужність 1400 Вт
- Тип привода — пряма
- Кількість циліндрів - 2
- Продуктивність — 100 літрів за хвилину
- Об'єм ресивера - 30 літрів
- Розташування ресивера — горизонтально
- Максимальний тиск — 7 барів
- Регулювання тиску на виході
- Габарити — 57 х 27,5 х 55 см
- Вага — 20,5 кг
- Гарантія 24 місяці
Комплектація
- Повітряний компресор 1 шт.
- Інструкція з експлуатації 1 шт.
- Колеса 2 шт.
- Гумова опора 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Безмасляний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Об'єм ресивера | 30 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Вага | 20.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
- Ціна: 7 500 ₴




