-10%


Компресор безоливний DWT K14-15 OA (15 літрів ресивер, двоциліндровий)
7 234 ₴
6 500 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
- Тип — компресор безоливний
- Номінальна потужність 1400 Вт
- Місткість ресивера 15 л
- Продуктивність 100 літрів за хвилину
- Робочий тиск 7 барів
- Число обертів холостого ходу — 2800 обертів за хвилину
- Сила тока 5,2 A
- Кран для спуску конденсату
- Захисний клапан
- Захисний вентиль
- Звуковий тиск 60 дБ
- Вага 16,5 кг
- Офіційна гарантія 24 місяці
Комплектація
- компресор поршневий
- посібник з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Безмасляний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Об'єм ресивера | 15 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Вага | 16.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 6 500 ₴



