
Пила циркулярна Crown CT15074 (глибина пропилювання до 62,5 мм, диск 185 мм)
3 000 ₴
- Готово до відправки
Циркулярна пила CROWN CT15074-185 є представником професійного класу інструмента, яка призначена для роботи на великих об'єктах.
Представлена пила обладнана потужним двигуном 1200 Вт, що забезпечує можливість роботи пили в будь-якому діапазоні навантаження. Висока швидкість диска забезпечує якісне пропилювання в дереві, грані розпилювання не мають відколів або інших дефектів.
Система примусового повітряного охолодження забезпечує стабільність роботи в будь-якому діапазоні навантаження. Ефективність охолодження сприяє тому, що з пилкою можна безперешкодно працювати в безперервному режимі.
Щоб виконувати поздовжнє розпилювання набагато точніше та якісніше, у представленої пили є додатковий паралельний упор. Сам упор зроблений із металу та легко регулюється для виконання різання певної ширини.
Система блокування шпинделя забезпечує простоту заміни робочої гарнітури, вона дасть змогу швидко змінити пиляльний диск практично без додаткового інструменту.
5 причин купити циркулярну пилку CROWN CT15187-165:
- Ви можете безперервно регулювати кут нахилу леза (для виконання похилих розрізів), а також регулювати глибину різання (для отримання рівної різальної крайки);
- Конструкція дає змогу виконувати вертикальні та похилі розрізи, а також регулювати глибину різання;
- Дискова пила Crown CT15074-185 ідеально поєднує в собі компактний дизайн, легкість і потужний двигун;
- Можливість змінювати кут нахилу полотна та регулювати глибину різання неабияк збільшує функціональність пилки;
- Дискова пила Crown CT15074-185 призначена для розкроювання викрою з дерев'яних матеріалів, а використання спеціальних лез дає змогу вирізати викрійки з пластику й алюмінію.
Технічні характеристики:
- Споживана потужність — 1200 Вт
- Максимальний діаметр диска — 185 мм
- Максимальна глибина пропилювання під кутом 90 градусів — 62,5 мм
- Максимальна глибина пропилювання під кутом 45 градусів — 43 мм
- Максимальна кількість обертів — 5000 на хвилину
- Посадковий діаметр — 16 мм
- Максимальна товщина диска — 2,40 мм
- Вага — 3,7 мм
- Офіційна гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
- Ручна циркулярна пила
- Інструкція з експлуатації
- Пиляльний диск
- Гайковий ключ
- Паралельний упор
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 16 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 62.5 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Вага | 3.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
- Ціна: 3 000 ₴





