Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Электродрель CROWN CT10179C надійний, якісний і головний доступний інструмент. Дриль має ергономічний дизайн, компактний і легкий, що дасть змогу працювати з ним тривалий час не втомлюючись.
Технічні характеристики:
- Батьківщина бренда Швейцарія
- Потужність: 400 Вт
- Максимальна кількість обертів 0-2800 хв-1
- Діаметр патрона: 0,8-10 мм
- Вага: 1,2 кг
- Офіційна гарантія — 36 місяців
Особливості:
- Компактний розмір
- Швидкозатискний патрон
- Безударна
- Малошумна
- Точне свердління
Комплектація:
- Дриль електричний
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 400 Вт |
- Ціна: 1 100 ₴





