Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики:
- Тип- триммер
- Живлення — мережа 220 В
- Потужність двигуна — 550 Вт
- Швидкість двигуна — 10 000 обертів на хвилину
- Виробник — Proton, батьківщина бренда Україна
- Різальна система — волосінь
- Ширина покосу — 300 мм
- Додаткова ручка — D-подібна
- Офіційна гарантія — 36 місяців
Особливості:
- можливий поворот двигуна на 180 градусів
- проста у використанні
- вмикається простим натисканням кнопки
- легка за вагою та не засмічує довкілля
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Протон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ліски | 300 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Складна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
- Ціна: 1 650 ₴








