
Газонокосарка електрична DWT RM16-40
6 000 ₴
5 000 ₴
- Готово до відправки
Опис:
Газонокосарка електрична DWT RM16-40 — ще одна новинка від ТМ DWT. Апарат надійний, продуктивний. Але водночас ціна залишається прийнятною. Виробник вирізняється якісними деталями та високим рейтингом своєї продукції. Керувати косивалкою одне задоволення, адже інтерфейс зрозумілий і з керуванням впорається навіть новачок. Потужність двигуна газонокосарки DWT RM16-40 1600 Вт, водночас двигун повністю оміднений. Що неабияк збільшило робочий ресурс і дало змогу апарату працювати на підвищених обертах без шкоди ключовим механізмам. Також завдяки обмотуванню, девайс не перегрівається й краще виводить тепло.
Бак у електричної газонокосарки DWT RM16-40 місткий, майже 40 літрів. Завдяки тому, що він пластиковий, косарка не важить багато і його дуже зручно мити після роботи. Йому також не страшні ні подряпини, ні відколи. За потреби ви можете настроїти інструмент під ваші параметри, що теж позитивно позначається на користувацькому досвіді. Також ви можете вибудувати висоту коса залежно від мети, що зазнаєте. Якісно її виділяє ще й брак додаткового шуму. Апарат газонокосарки електричної ДВТ RM16-40 повністю екологічний, позаяк робіт від мережі та не викидає продукти горіння. Як результат, голова в оператора не хворітиме.
ОСОБЕННОСТИ:
- Регульована висота скошування 5 положень.
- Площа оброблення 250 квадратів.
- Пластиковий травозбірник на 40 л.
- Не забруднює екологію.
- Не самохідна.
Технічні характеристики:
- Країна походження бренда Швейцарія
- Потужність — 1600 Вт
- Тип пересування — не самохідна
- Колеса 140/170 мм
- Мульчування — немає
- Максимальна кількість обертів — 3000 на хвилину
- Регулювання висоти скошування 5 рівнів
- Мінімальна висота скошування — 25 мм
- Максимальна висота скошування — 65 мм
- Максимальна ширина скошування — 400 мм
- Викидання скошеної трави — у травозбірник
- Тип травозбірника — жорсткий
- Об'єм травозбірника — 40 літрів
- Довжина кабелю — 35 см
- Вага — 12,1 кг
- Гарантія — 24 місяці
Комплектація
- Газонокосарка електрична DWT RM16-40
- Паспорт
- Гарантійний талон
- Паковання картонне
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 250 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 400 мм |
| Висота скошування | 65 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 40 л |
| Мульчування | Ні |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.1 кг |
- Ціна: 5 000 ₴
