Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
Потужність номінальна, кВт 2,5
Потужність максимальна, кВт 2,8
Робочий об'єм двигуна, см³ 196
Тип палива бензин/газ
Тип запуску ручний
Модель двигуна (к.с) GM168F-1 (6.5HP)
Тип охолодження повітряне
Місткість паливного бака, л 15
Система запуску ручна
Наявність акумулятора немає
Напруга , 220
Тип двигуна Одноциліндровий, 4-х тактний, з примусовим повітряним охолодженням, з верхнім розташуванням циліндрів
Акумулятор в комплекті немає
Ємність олії (л) 0,6
Місткість паливного бака (л) 15
Система автоматичного запуску (АВР) немає
Неперервний час роботи (год) 12
Мінімальна витрата палива (л/кВ*год) 0,360
Габаритні розміри (ДхШхВ), мм 605x435x450
Маса, кг 40
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Max |
| Країна виробник | Туреччина |
| Час безперервної роботи | 12 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 2.8 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Газ/Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 605 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний кожух | Ні |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Двигун | |
| Марка двигуна | GM168F-1 |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Споживання палива | 0.36 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
- Ціна: 13 499 ₴



