-18%


Бензокоса (мотокоса) DWT BFS52-42 Швейцария
5 250 ₴
4 300 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
- Модель: BFS52-42
Основні характеристики DWT BFS52-42
- Бренд: DWT
- Тип: тримери
- Довжина: 1,67 м
Технічні особливості
- Максимальні обороти: 3200 об./хв
- Об'єм двигуна: 51,7 куб. см
- Тип живлення: бензин
- Особливості конструкції: ранцевий, з цільною штангою
- Тип двигуна: 2-тактний
- Тип ріжучого елемента: дисковий ніж, волосінь
- Діаметр лески: 2,4 мм
- Ширина зрізу: 255 і 420мм
- Обсяг паливного бака: 1,2 л
Комплектація
- Комплектація: Бензиновий тріммер з диском 1 шт., Інструкція з експлуатації 1 шт.
Додаткова інформація
- Додаткові характеристики: Двотактний двигун, Легкий старт, Насос підкачки, Максимальна місткість паливного бака 1,2 л.
- Країна-виробник: Китай
- Вага: 8,4 кг
- Наявність ременя: так
- Гарантія: 24 міс.
- Вид ручки: регульована
- Регулювання висоти ручки: з регулюванням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 420 мм |
| Ширина скошування ліски | 257 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 3200 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.4 кг |
- Ціна: 4 300 ₴









