Бензокоса Edon GT 630/3700
Бензинова коса від китайського бренда Edon є старшою моделлю в серії GT. Вона обладнана потужним ДВС з об'ємом двигуна 63 м3, що дає їй забезпечувати швидкість обертання вала 2800 об/хв. Тример давно з'явився на ринку України та вже встиг добре зарекомендувати себе як серед побутових споживачів, так і серед професіоналів у сфері ландшафтного дизайну та прибирання.
Двигун має добре продуману систему природної вентиляції, що забезпечує достатнє охолодження двотактного мотора потужність 4,8 к.с. (еквівалент 3,7 кВт). Модель має досить скромну вагу, як для апарата свого класу, що може виявитися важливим під час прибирання трави, пагонів дерев і кущів на великих площах землі. Численні користувачі бензиновим тримером зазначили в моделі низку вкрай важливих переваг:
- трилопатевий ніж легко справляється з більшістю видів рослинності;
- приводний вал, завдовжки 1,5 метра є оптимальним
- рішенням, яке зробило інструмент зручним для людей різного зросту;
- ширина захоплення від 254 до 400 мм є оптимальним показником, який забезпечує швидке, а головне якісне прибирання ділянки.
Технологія: Edon GT 630/3700
- Тип двигуна 2-тактний
- Номінальна потужність, Квт/Л.С. 3.7/4.9
- Кількість обертів холостого ходу, об/хв 2800±200
- Об'єм двигуна (см3) 63
- Співвідношення оливи-бензин 01:25:00
- Довжина приводного вала, мм 1500
- Діаметр штанги, мм 28
- Комплектація Ніж — 3 лопастної/ніж — 40 зубів/Дерний бачок/Набір інструментів/Інструкція/Арантійний талон
- Паковання Коробка
- Габарити, мм (ВхШхГ) 330х320х200
- Bec, кг 7
- Термін гарантії, міс 12
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 4.9 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 257 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 63 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Діаметр штанги | 28 мм |
- Ціна: 3 680 ₴






