Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензокоса Edon GT-430/2600
Найпопулярніша бензокоса з лінійки GT від китайського виробника Edon. Тример належить до розряду аматорського садового обладнання. Завдяки економічному двигуну внутрішнього згоряння з потужністю 3,5 к. с. (еквівалент 2,6 кВт), апарат здатний легко виконувати складні завдання з прибирання трави, кущів і молодих дерев, без постійних дозаправок.
Попри те, що інструмент є одним із найбільш бюджетних у родині, саме його частіше вибирають споживачі. Причиною тому стали чудові технічні характеристики та особливості експлуатації:
- завдяки двигуну невеликої потужності, апарат вийшов легким і компактним;
- ширина захоплення 254-400 мм забезпечує швидке прибирання території;
- з довжиною приводного вала в 150 см, апаратом зручно працювати, незалежно від зросту людини;
- трилопатевий ніж, який йде в комплекті, легко справляється із сильними заростями, навіть невеликими деревами та густими чагарниками.
З огляду на мінімальну вартість бензокоси в спеціалізованому інтернет-магазині Хазяїн, її придбання буде максимально вдалим для періодичного застосування на своїй прибудинковій або дачній ділянці.
Технологія: Edon GT 430/2600
- Тип двигуна 2-тактний
- Номінальна потужність, Квт/Л.С. 2.6/3.5
- Кількість обертів холостого ходу, об/хв 2800±200
- Об'єм двигуна (см3) 42.7
- Співвідношення оливи-бензин 01:25:00
- Довжина приводного вала, мм 1500
- Діаметр штанги, мм 28
- Комплектація Ніж — 3 лопастний/Ніж — 40ка зубовий/Рожевий бачок/Набір інструментів/Інструкція/Гантиєнний талон
- Паковання Коробка
- Габарити, мм (ВхШхГ) 330х320х200
- Bec, кг 7
- Термін гарантії, міс 12
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 3.5 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 42.7 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
- Ціна: 3 420 ₴




