
Бензопила VORSKLA ПМЗ 58-3.5 (2 шины , 2 цепи, плавный пуск, металл крышка стартера)
3 398 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензопила VORSKLA ПМЗ 58-3,5 призначена для розпилювання дерев будь-яких порід та різних діаметрів, відмінний варіант для садівника, лісника та для господаря дачі, якому необхідно на зиму заготовляти дрова. Бензинова ланцюгова пилка виготовлена з якісних матеріалів і відрізняється високими робочими характеристиками, стабільністю в роботі та високою надійністю.
Особливості:
- Потужний двигун
- Хромована поршнева
- Автоматична мастила ланцюга
- Кришка стартера з магнієвого сплаву
- Плавний пуск стартера
Характеристика:
- Тип двигуна: одноциліндровий 2-х тактний
- Потужність: 2,57 кВт / 3,5 л.с
- Об'єм двигуна: 58 см3
- Старт: ручний
- Об'єм паливного бака: 550 мл
- Об'єм масляного бака: 260 мл
- Тип охолодження: повітряний
- Частота холостих оборотів двигуна: 3000 об/хв
- Максимальна частота обертів: 9000 об/хв
- Довжина шини: 405 мм
- Вага: 7.5 кг
Комплектація:
- Бензопила VORSKLA ПМЗ 58-3,5
- Шина - 2шт.
- Ланцюг - 2шт.
- Набір ключів
- Ємність для змішування палива та олії
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 9000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 300 мл |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 58 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 600 мл |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2.57 Вт |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 398 ₴
