
Бензопила VILMAS 50-GCS-3700 (плавний запуск)
2 761 ₴
- Готово до відправки
Ланцюгова бензопила Vilmas 52-GCS-3700
Бензопила Vilmas 52-GCS-3700 поєднує в собі компактну конструкцію й обладнана двигуном потужністю 2700 ватів з електронним запалюванням і об'ємом 52 кубічних сантиметри. Двигун із повітряним охолодженням має високі технічні характеристики та малу витрату палива.
Пила виготовлена з міцного матеріалу, а поршнева група має хромоване покриття. Хромований поршень циліндра з двома компресійними кільцями дає змогу збільшити ресурс і використовувати бензопилу для професійних цілей.
Vilmas 52-GCS-3700 обладнана плавним пуском, має покращену систему запалювання. Інструмент обладнаний фірмовим карбюратором із підкачуванням палива, що дає змогу полегшити запуск двигуна. Завдяки двоступеневому очищенню повітря двигун надійно захищений від забруднення, а також збільшується термін експлуатації бензопили. Легкий доступ до повітряного фільтра дає змогу чистити та міняти його за потреби, не вдаючись до послуг сервісного центру. Ланцюг змазується автоматично. Для безпечної роботи передбачене гальмо ланцюга.
Особливості:
- Потужний двотактний двигун
- Посилена поршнева група
- Хромоване покриття стінок циліндра
- Плавний пуск
- Спрощений доступ до фільтра
- Автоматичне змащування ланцюга
- Механічне гальмо
- Захист від віддачі
- Повітряне охолодження
Характеристика:
- Двигун: двотактний одноциліндровий
- Старт: ручний
- Потужність: 3.7 к.с. / 2.72 кВт
- Об'єм двигуна: 50 см куб.
- Максимальні оберти: 9000 об/хв
- Довжина шини: 450 мм
- Крок ланцюга: 0,325 дюйма
- Об'єм паливного бака: 0,55 л
- Об'єм масляного бака: 0,26 л
- Паливна суміш: бензин А-92 + масло для 2-х тактних двигунів
- Вага: 6 кг
Комплектація:
- Бензопила VILMAS 50-GCS-3700
- Шина
- Ланцюг
- Набір ключів
- Ємність для змішування палива і масла
- Лійка
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vilmas |
| Країна виробник | Латвія |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 9000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 50 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.7 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2.72 Вт |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
- Ціна: 2 761 ₴

