
Бензопила Kraissmann KS 58 (ланцюг суперзуб, рукавички та окуляри, 58 куб см)
4 425 ₴
3 425 ₴
- Готово до відправки
Бензинова пила KRAISSMANN KS'58 — інструмент напівпрофесійного класу, призначений для ефективного розпилювання деревини.
Двигун цієї моделі, обсягом 58 см3, здатний витримати величезні навантаження, оскільки має високий запас потужності 2200 Вт. Ефективна антивібраційна система забезпечує низький рівень шуму та вібрацій.
Високоякісне поршневе та хромоване покриття циліндра неабияк збільшують експлуатаційний термін інструмента.
З особливостей бензопилки варто виділити: посилений металевий корпус (з магнієвого сплаву) і висока якість заводської збірки.
Також на мотопилі встановлений паперовий фільтр із підвищеним ресурсом за типом автомобільного, який прикручений безпосередньо до карбюратора.
Бензопила KRAISSMANN KS'58 обладнана підкачуванням палива та легким стартом, що неабияк полегшує старт двигуна навіть за мінусової температури.
Особливості:
- Праймер
- Плавний пуск
- Захист від відбою
- Поршень 2 кільця
- Механічне гальмо
- Металевий корпус
- Антивібраційна система
- Автоматичне змащення ланцюга
- Карбюратор "Walbro" (Японія)
- Спрощений доступ до фільтра
- Покращена система запалювання
- Хромоване покриття циліндра та поршня
- Потужний двотактний двигун номіналом 2,2 кВт
- Посилена поршнева група, з ресурсом до 5 років експлуатації
Технічні Характеристики:
- Двигун — Двотактний, одноциліндровий
- Охолодження — повітряне
- Потужність ― 2,2 кВт/3,0 л.с.
- Об'єм двигуна — 58 см3
- Швидкість холостого ходу — 3000 об/хв
- Максимальні оберти — 11000 об/хв
- Довжина шини — 45 см
- Об'єм паливного бака — 0,55 мл
- Об'єм оливного бака — 0,26 л
- Паливна суміш — Бензин А-92 + олива для 2 тактних двигунів
- Вага — 6,5 кг
Комплектація
- Бензопила KRAISSMANN KS'58
- Ланцюг "Супер зуб" 1 шт.
- Шина 1 шт.
- Захисний чохол
- Зубчастий упор
- Набір ключів
- Ємність для змішування палива та оливи
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Germany.
Гарантія: 12 місяців. Сервіси у всіх великих містах України.
Купити ланцюгову бензопилу Kraissmann KS 58 Ви зможете в нашому інтернет-магазині за низькою ціною. Доставка та продаж по Харкові, Києві та по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 3000 об/хв |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 58 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.9 к. с. |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 425 ₴
