
Бензопила Kraissmann KS 5220 (шина 45 см)
3 638 ₴
2 638 ₴
- Готово до відправки
Бензопила KRAISSMANN KS'5220 — надійний садовий інструмент від німецького виробника "KRAISSMANN", призначений для різних робіт із лісозаготівлі, розпилювання колод, робіт на будівництві, підрізування сучків тощо.
Ця модель обладнана високопродуктивним двигуном потужністю 2,72 к.с., який розвиває до 9000 обертів за хвилину. Як різальний елемент використовується фірмовий ланцюг із шиною завдовжки 45 см.
Праймер у поєднанні із системою легкого старту дає змогу легко запускати бензопилу в будь-який час. Наявність автоматичного змащення ланцюга неабияк подовжує термін експлуатації цього інструмента, а для безпечної роботи передбачена екстрена зупинка ланцюга.
Бензинова пила KRAISSMANN KS'5220 має сучасний ергономічний корпус, чудове балансування, а також низький рівень шуму та вібрації.
Особливості:
- Міцний корпус
- Фірмовий карбюратор
- Покращене охолодження
- Антивібраційна система
- Автоматичне змащення ланцюга
- Посилена поршнева група
- Покращена система запалювання
- Потужний двотактний двигун
- Хромоване покриття циліндра та поршня
Технічні характеристики:
- Тип двигуна ― 2-тактний/одноциліндровий
- Тип охолодження ― Повітряне
- Потужність ― 2 кВт/2,72 к.с.
- Об'єм двигуна ― 52 см3
- Швидкість холостого ходу — 3000 об/хв
- Максимальні оберти — 9000 об/хв
- Довжина шини — 450 мм
- Об'єм паливного бака — 0,55 л
- Об'єм оливного бака ― 0,26 л
- Співвідношення паливо/олія — 25:1
- Вага ― 6,4 кг
Комплектація
- Бензопила KRAISSMANN KS'5220
- Шина 1 шт.
- Ланцюг 1 шт.
- Набір ключів
- Захисний чохол на шину
- Ємність для змішування палива
- Картонне паковання
- Інструкція
- Гарантійний талон
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools, LTD, North-Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Made in Germany.
Гарантія: 12 місяців.
Купити ланцюгову бензопилу Kraissmann KS 5220 Ви зможете в нашому інтернет-магазині за низькою ціною. Доставка та продаж Харківу, Києву та по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.7 к. с. |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 638 ₴

