
Бензопила Карпати КБК 52-3.5 (2 шини + 2 ланцюги, метал кришка стартера)
3 400 ₴
- Готово до відправки
Бензинова пила Карпати КБП 52-3,5
Бензопила Карпати КБП 52-3.5 швидко здобула високу популярність на ринку України завдяки високим показникам витривалості та міцності.
Встановлений потужний двигун 3,5 кінських сил об'ємом 52 кубічні сантиметри. Він без проблем справляється як із поздовжньою, так і з поперечним розпилюванням деревини. Серед особливостей бензопили Карпати КБП 52-3,5 треба зазначити корпус і стартер, які виготовлені з магнієвого сплаву, що забезпечує додаткову міцність конструкції за меншої ваги.
Витривалість і довговічність роботи забезпечується завдяки нанесенню хрому на стінки циліндра бензопили, а встановлений японський карбюратор із підкачуванням забезпечить легкий пуск бензинової пили навіть за низьких температур.
Бензопила Карпати КБП 52-3,5 оптимальна покупка як для професіоналів, так і для побутового використання.
Інші особливості бензопили Карпати
- Потужний двигун об'ємом 52 кубічних сантиметри
- Хромована поршнева з ресурсом роботи не менш ніж 5 років
- Антивібраційна система нового покоління
- Якісне змащення ланцюга
- Усі рівні захисту оператора під час роботи
- Японський карбюратор із підкачуванням
- Корпус із магнієвого сплаву — міцний і легкий
- Кришка стартера металева
- Ергономічний дизайн
Технічні характеристики бензопилка Карпати КБП 52-3,5
- Двигун — двотактний, бензиновий, одноциліндровий
- Потужність — 2600 ватів, 3,5 кінських сил
- Об'єм — 52 кубічних сантиметрів
- Оберти — 8000 за хвилину
- Холостійка хода — 3000 обертів за хвилину
- Стартер — легкий пуск
- Паливний бак — 0,55 літра
- Бак для змащення ланцюга — 0,26 літра
- Довжина шини — 45 сантиметрів
- Рекомендоване паливо — бензин АІ-92
- Рекомендована олива — будь-яка для двотактних двигунів
- Маса — 5,5 кг
- Гарантія — 12 місяців
До комплекту постачання входить
- бензопила Карпати КБП 52-3,5
- 2 шини (40 см і 45 см)
- 2 цепи (64 звена и 72 звена)
- захисний чохол для шини
- місткість для змішування палива
- лійка
- набір інструментів для збирання
- посібник з експлуатації
Бензопила Карпати купити недорого можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом і всією Україною. У нас завжди низька ціна на бензопили Карпати.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Карпати |
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 8000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.5 к. с. |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Набір насадок | Так |
- Ціна: 3 400 ₴
