Топ продаж
-40%


Сварочный полуавтомат Sirius MIG/ММА 280P (без газа , проволока в комплекте )
5 000 ₴
3 000 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зварювальний напiвавтомат Sirius MIG/MMA-280F вiдноситься до категорii Побутовi моделi напiвавтоматiв вiд виробника торговоi марки Sirius. Можливiсть використання зварювального аппарата без пiдключення газа з використанням флюсовой проволоки , а також зварювання электродами. Мiнiмальный режим зварювального апарата - 40 А., максимальний - 280А. Дiаметр проволоки для використання вiд 0,6 до 1,0 мм. Дана модель мае зьемний еврорукав . Флюсова проволока 0.5 кг 1 мм поставляеться в комплектi.
Для того ,щоб купити зварювальний напiвавтомат Сириус MIG/MMA-280F Ви можете оформити заявку на сайтi або подзвонити по указаному контактному номеру телефону.
Особливості Sirius MIG/MMA-280F
- Знімний рукав
- Зварювання флюсовим (порошковим) дротом, економить кошти користувача, оскільки не потрібно купляти дорогий редуктор і балон;
- Компактні розміри і незначна вага дає можливість зварювання на висоті, можна встановити ремінь
- Якісні і надійні комплектуючі
- Незначне споживання електроенергії (при максимальній нагрузці 4 kW)
- Два режими роботи: MIG і MMA
Описание
- Sirius MIG/MMA-280 F – недорогий зварювальний напівавтомат для зварювання флюсовим дротом або електродами.
- Максимальна вага котушки з дротом - 1 кг.
- Завдяки використанню флюсового дроту Вам не потрібно витрачати кошти на дорогий балон для вуглекислоти та редуктор.
- Напівавтомат передбачає роботу без використання вуглекислоти (СО2), тільки флюсовим дротом товщиною 0,6-1 мм, максимальний розмір котушки з дротом 1 кг.
- Компактні розміри та невелика вага роблять напівавтомат Sirius мобільним та зручним у використанні.
- Цей апарат виконує рівномірний та естетичний зварювальний шов, а його комплектація дозволяє працювати з ним відразу після розпакування, оскільки флюсовий дріт входить в комлектацію.
- Низьке енергоспоживання цього напівавтомату не буде перевантажувати енергомережу, тому це чудовий вибір для Вашого гаражу або майстерні.
Характеристики :
- Тип сварки - Mig/Mma
- Сварочный ток 20-280 А
- Мощность - 5 кВт
- Рабочее напряжение 180-260 В
- Диаметр проволоки 0,8-1,0 мм
- Диаметр электрода 1.6-4,0 мм
- Загрузка проволоки - боковая
- Размер 340 х 150 х 200 мм
- Вес - 5 кг
- Гарантия 36 месяцев
Комплектация :
- Сварочный аппарат Sirius MIG/ММА 280P
- Кабель держателя электрода
- Кабель держателя массы
- Съемный рукав 2 м.
- Щетка - молоток
- Сварочная маска - щиток
- Комплект наконечников
- Проволока флюсовая 0,5 кг
- Инструкция с эксплуатации
- Гарантийный талон
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Естонія |
| Виробник | Sirius |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 280 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 40 А |
| Номінальна споживана потужність | 5 кВт |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Тривалість навантаження | 85 % |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Механізм подачі дроту | Пластик |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 1 кг |
| Мінімальна швидкість подачі дроту | 1.5 м/хв |
| Максимальна швидкість подачі дроту | 10 м/хв |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Висота | 200 мм |
- Ціна: 3 000 ₴









