Насадка культиватор — пристосування, за допомогою якого можна з легкістю розпушувати ґрунт на садових ділянках невеликого розміру, клумбах, теплицях і парниках. Завдяки високим обертам та особливій конструкції ґрунтових фрез, оброблений ґрунт збагачується киснем і добре подрібнюється, що сприяє чудовим умовам для росту квіткових і овочевих культур. Головне, що ціна насадки в кілька разів нижча від мінікультурювача надлегкого класу, а продуктивність і якість оброблення ті самі. Перевагою виробу перед маленьким культиватором є висока маневровість і легка вага, що дає змогу обробляти ґрунт у найбільш важкодоступних місцях: на доріжках, між рядами, у теплицях. Крім розпушування, за допомогою насадки можна прополірувати поверхні. Пристрій підходить до будь-якого бензокоса складаного типу з валом на 9 шліц і діаметром штанги 26 мм. Встановлення обладнання займе кілька хвилин, для цього необхідно зняти редуктор коси, відвернувши один гвинт, демонтувати кожух і з'єднати штангу з насадкою. Насадка Культиватор являє собою компактну установку в корпусі з алюмінієвого сплаву загальною вагою до 6 кг. В основі лежить надійний редуктор черв'ячного типу, з'єднаний із валом виконавчого механізму. На вал кріпляться 4 ґрунтові фрези за допомогою спеціальної шлункінтової фіксації. Головне передавання редуктора — шестірня та глобоїдний черв'як виготовлені з твердих сталей і обертаються в мастилі, що надійно захищає від зношування. Конструкція корпусу — розбірного типу на болтах, що дасть змогу без зусиль здійснювати обслуговування й заміну деталей. Ширина оброблення за один прохід становить 250 мм.
Особливості:
- Компактна та проста у використанні;
- Використовується для роботи із сухими та вологими ґрунтами;
- Міцні фрези;
- Латунні шестерні в редукторі;
- Кулькові підшипники на валу редуктора;
- Зручне мастило редуктора
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Вага | 6 кг |
| Максимальна ширина скошування | 250 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Різальний елемент | Ніж |
| Тип | Комбісистеми |
- Ціна: 2 000 ₴

