
Пила ланцюгова електрична Vorskla ПМЗ 2000/405 (шина 405 мм, змащення ланцюга автоматичне)
1 852 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС:
Пила ланцюгова Vorskla ПМЗ - 2000 — це надійний інструмент побутового класу, який стане чудовим помічником для заготівлі дров на зиму, а також під час роботи навколо дому та в майстерні. Завдяки електродвигуну (2000 Вт) потрібне мінімальне технічне обслуговування, його робота безшумна, екологічна, не містить викидів, тому пила також підходить для роботи в закритих приміщеннях. Ергономічні ручки дають змогу зручно й безпечно утримувати інструмент у всіх робочих положеннях. За допомогою продовженого двигуна модель Vorskla ПМЗ - 2000 має дуже вузький профіль, що гарантує зручність і комфорт споживачеві під час експлуатації.
Особливості:
- Сучасний дизайн
- Автоматичне змащення ланцюга
- Автоматичне натягування ланцюга
- Ергономічна передня та задня ручки
- Поперечне розташування двигуна
Комплектація:
- Пила ланцюгова Ворскла ПМЗ 2000/405
- Пиляльна шина
- Пиляльний ланцюг
- Ключ
- Захисний чохол
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Основні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина шини | 405 мм |
| Виробник | Vorskla |
| Швидкість обертання ланцюга | 13 м/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Вага | 4.5 кг |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 852 ₴
