
Свердлильний верстат KRAISSMANN 370 SB 13/16 (патрон 13 і 16 мм)
4 673 ₴
- Готово до відправки
Свердлильний верстат Kraissmann 370 SB 13/16 — це новинка модельного ряду 2021 року. Потужність верстата здатного працювати на 5 швидкостях від 580 до 2650 об./мі, становить 370 Вт. Зміна швидкості відбувається через перестанови натяжного ременя з одного шківа на інший. Свердлильний верстат Kraissmann 370 SB 13/16 може виконувати свердлильні роботи в таких матеріалах, як метал, дерево, пластмаса та ін. У комплекті зі верстатом йде 2 трикулачкові патрони з можливістю затискача свердел діаметром до 13 і 16 мм. Хід шпинделя становить 50 мм, що цілком досить частка домашнього використання. Також у наборі йдуть гвинтові лещата, для надійної фіксації заготівки. Верстат Kraissmann 370 SB 13/16 обладнаний надійним двигуном, характеризується чудовою якістю збирання й доступною ціною.
Особливості:
- 5 ступенів швидкості.
- Безпечне використання завдяки захисному кожуха.
- Високий рівень потужності.
- Можливість регулювати натяг ременів.
- Регулювання кута та висоти нахилу робочого столу.
- Висота верстата 600 мм.
- Надійне кріплення обладнання в швидкозатискному патроні.
- Спеціальні отвори для стаціонарного використання.
Технічні характеристики:
- Живлення: Мережа.
- Напруга: 230 В.
- Кількість обертів (об/хв): 1 швидкість 580.
- Кількість обертів (об/хв): 2 швидкість 915.
- Кількість обертів (об/хв): 3 швидкість 1430.
- Кількість обертів (об/хв): 4 швидкість 1950.
- Кількість обертів (об/хв): 5 швидкість 2650.
- Затискач патрона: 13, 16 мм.
- Хід шпинделя: 50 мм.
- Відстань від осі шпинделя до стійки: 100 мм.
- Кут нахилу робочого столу: 45°.
- Потужність: 370 Вт.
- Кількість швидкостей 5.
- Розміри (ВхШхГ): 59.5х18.5х35 см.
- Вага: 17 кг.
Комплектація
- Стильний верстат KRAISSMANN 370 SB 13/16.
- Трикулачковий патрон 2 шт (13 і 16 мм).
- Затискний ключ.
- Гвинтові лещата.
- Набір гвинтів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| ЧПУ | Ні |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Споживана потужність | 370 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Додаткові параметри | |
| Хід пінолі | 50 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 570 см |
- Ціна: 4 673 ₴
