
Пряма шліфувальна машина KRAISSMANN 600 GSF 6 (з регулюванням обертів)
2 174 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пряма шліфувальна машина KRAISSMANN 600 GSF 6 призначена для сухого різання, обдирання та шліфування металів та ін. матеріалів у важкодоступних місцях, що вимагають застосування прямо шліфувальної машини. За допомогою додаткових приладдя та пристосувань, зона застосування електроінструменту розширюється.
Особливості:
- машина з прямим приводом
- можливість роботи в місцях, де працювати з кутовою шліфувальною машиною неможливо
Характеристики:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 600 Вт
- Кількість обертів регульована: 12000-27000 об/хв
- Макс. діаметр цанги: 6 мм
Комплектація:
- Пряма шліфувальна машина KRAISSMANN 600 GSF 6
- інструкція (паспорт)
- ключ для зміни дисків
- додаткові щітки двигуна
- постачається в картонній коробці.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Вага | 2.5 кг |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Максимальна кількість обертів | 27000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 174 ₴




