
Електрокоса Kraissmann ERT'2550V (розбірна штанга, шпуля, ніж 3 Т, 2550 Вт)
3 044 ₴
- Готово до відправки
Електрична коса Kraissmann ERT'2550V
Коса електрична від торгової марки Kraissmann має верхнє розташування двигуна, що дає змогу використовувати інструмент після дощу або під час ранкової роси. Ця модель є наступним ступенем у серії садово-паркового інструменту та має реальні показники потужності, що становлять 2550 Вт, водночас кількість обертів досягає 6800 об/хв.
Электрокоса Kraissmann ETR 2550V обладнана велосипедними ручками, що дають змогу надійніше та зручніше керувати тримером під час оброблення зелених насаджень. Розробниками передбачена розбірна конструкція штанги, що дає змогу компактно зберігати та зручно транспортувати інструмент.
Електричний тример газонний призначений для роботи як металевим диском, так і волосінню. Використовується в побутових умовах для видалення бур'яну на присадибній ділянці та утримання в чистоті та ладі газонів і прибудинкової території.
Особливості:
- Розбірна конструкція штанги;
- Фірмовий якір із лаковим захисним покриттям;
- Висока кількість обертів;
- Верхнє розташування двигуна;
- Фірмовий редуктор;
- Велосипедні ручки;
- Надійний двигун із подвійною ізоляцією;
- Напівавтоматичне подавання волосіні;
Характеристики:
- Напруга — 220 В
- Частота — 50 Гц
- Потужність — 2550 Вт
- Число обертів — 6800 об/хв
- Конструкція штанги — розбірна
- Діаметр косіння — 230/380 мм
- Вага — 6 кг
Комплектація
- електрокоса Kraissmann ERT 2550V
- захисний кожух під котушку та ніж
- котушка з волосінню
- металевий ніж на 3 лопаті
- транспортується в картонній коробці
- інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Ширина скошування ножа | 230 мм |
| Максимальна кількість обертів | 6800 об/хв |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Частота струму | 50 Гц |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 380 мм |
| Тип | Електрокоса |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2550 Вт |
- Ціна: 3 044 ₴





