
Газонокосарка бензинова Kraissmann SRM 170/508 (самохідна, задній привод)
12 938 ₴
- Готово до відправки
- Код: привод
Газонокосарка бензинова Kraissmann SRM 170/508 самохідна
Газонокосарка Kraissmann SRM 170/508 являє собою потужну садову техніку, яка ідеально підходить для зрізу густої та високої трави на ділянках різної площі. Виробник помістив у неї все, що необхідно для стабільної та якісної роботи. Тому сумніватися в її здібностях вам не доведеться.
Корпус газонокосарки виготовлений із міцного металевого сплаву, вирізняється винятковою стійкістю до зовнішніх механічних пошкоджень. Особлива форма конструкції дає змогу користувачеві дістатися важкодоступних місць вашого газону. Щодо різального елемента, то в моделі використаний ніж особливої форми, завдяки якій у процесі роботи забезпечується сильний вихровий потік, що сприяє рівномірному зрізу трави з подальшим її завантаженням у кошик. Різальна частина виготовлена з високоякісного металу. Леза не вимагають заточування та залишаються гострими впродовж декількох років.
Збірник для трави газонокосарки має комбіновану структуру (пластик +фібра). Така особливість робить контейнер ударостійким. Він із перевагою витримує падіння й раптові зіткнення з твeрдими предметами. Наповнюваність завантажувальної ємності становить 60 л, чого цілком досить, щоб не відвертати увагу часто для його спустошення. Зручне кріплення забезпечує швидке зняття та зворотне встановлення бака однією рукою.
Технічні характеристики газонокосарка бензинова Kraissmann
Газонокосарка бензинова Kraissmann SRM 170/508 самохідна
Газонокосарка Kraissmann SRM 170/508 являє собою потужну садову техніку, яка ідеально підходить для зрізу густої та високої трави на ділянках різної площі. Виробник помістив у неї все, що необхідно для стабільної та якісної роботи. Тому сумніватися в її здібностях вам не доведеться.
Корпус газонокосарки виготовлений із міцного металевого сплаву, вирізняється винятковою стійкістю до зовнішніх механічних пошкоджень. Особлива форма конструкції дає змогу користувачеві дістатися важкодоступних місць вашого газону. Щодо різального елемента, то в моделі використаний ніж особливої форми, завдяки якій у процесі роботи забезпечується сильний вихровий потік, що сприяє рівномірному зрізу трави з подальшим її завантаженням у кошик. Різальна частина виготовлена з високоякісного металу. Леза не вимагають заточування та залишаються гострими впродовж декількох років.
Збірник для трави газонокосарки має комбіновану структуру (пластик +фібра). Така особливість робить контейнер ударостійким. Він із перевагою витримує падіння й раптові зіткнення з твeрдими предметами. Наповнюваність завантажувальної ємності становить 60 л, чого цілком досить, щоб не відвертати увагу часто для його спустошення. Зручне кріплення забезпечує швидке зняття та зворотне встановлення бака однією рукою.
Технічні характеристики газонокосарка бензинова Kraissmann SRM 170/508
- Двигун — бензиновий
- Потужність двигуна — 2800 ватів
- Об'єм двигуна — 170 кубічних сантиметрів
- Оберти — 2800 за хвилину
- Тип стартера — ручний
- Ширина захоплення — 50 сантиметрів
- Система стриження — роторна
- Регулювання висоти скошування — 8 рівнів
- Висота скошування — 25-75 мм
- Ємність для трави — 60 літрів
- Конструкція — самохідна
- Матеріал корпусу — сталь
- Вага — 30 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
Комплектація
- Газонокосарка KRAISSMANN SRM 170/5
- Ніж у зборі
- Травозборник
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Максимальна ширина скошування | 460 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Сталь |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Т-375 |
| Об'єм двигуна | 123 куб. см |
| Потужність двигуна | 4 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 0.8 л |
| Об'єм масляного бака | 0.3 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 34 кг |
- Ціна: 12 938 ₴





