
Паяльник для пластикових труб KRAISSMANN 1600 EMS 6 (6 насадок від 20 до 63 мм, метал кейс)
1 021 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паяльник для пластикових труб KRAISSMANN 1600 EMS 6
Апарат для розтрубного зварювання Паяльник для пластикових труб KRAISSMANN 1600 EMS 6 підходить для зварювання з'єднань, труб і фітингів діаметром від 20 до 63 мм. Встановлювані компоненти вирізняються довговічністю і простотою використання. Завдяки вузькій конструкції нагрівача труби можна зварювати й в обмеженому просторі.
Комплектація Паяльника для пластикових труб KRAISSMANN 1600 EMS 6:
- апарат для розтрубного зварювання
- шість тефлонових зварювальних насадок
- металевий кейс
- шестигранний ключ
- посібник з експлуатації
- картонна упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 9 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Висота | 39 мм |
| Основні | |
| Нагрівач з тефлоновим покриттям | Так |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Час розігріву | 3 хв |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 63 мм |
| Транспортний ящик для зварювальної машини та комплектуючих | Так |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип зварювання пластикових труб | Розтрубна |
| Номінальна потужність | 1600 Вт |
- Ціна: 1 021 ₴




