
Шуруповерт аккумуляторный VORSKLA ПМЗ 12/2 Li (1 аккумулятор, кейс)
726 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний шуруповерт VORSKLA ПМЗ 12/2 Li - це універсальний інструмент, який застосовують для ефективної роботи з типовими кріпленнями під час збирання різних конструкцій, а також ним можна свердлити точні й акуратні отвори в м'яких будівельних матеріалах.
Особливості:
- Двошвидкісний редуктор
- Регулювання кількості обертів
- Реверс
- Прогумована рукоятка
- Ергономічний дизайн
- Збалансована і легка конструкція
Характеристика:
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Тип патрона: Швидкозатискний
- Номінальна напруга: 12 В
- Ємність акумулятора: 1,5 Ач
- Номінальне число обертів: 0-350 об/хв / 0-1400 об/хв
- Діапазон затиску свердлильного патрона: 10 мм
- Максимальний діаметр свердління (дерево): 15 мм
- Максимальний діаметр свердління (метал): 10 мм
- Кількість ступенів затягування: 18+1
- Час заряджання акумулятора: 60 хвилин
- Вага: 1,2 кг
Комплектація:
- Шуруповерт VORSKLA ПМЗ 12/2 Li
- Зарядний пристрій
- Батарея акумуляторна Li-Ion -1 шт.
- Пластиковий кейс
- Інструкція
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
- Ціна: 726 ₴
