
Шуруповерт аккумуляторный Kraissmann 2510 ABS 12/2 LI (2 аккумулятора )
1 350 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний дриль-шурупокрут Kraissmann 2510 ABS 12/2 Li призначений для свердління отворів у дереві, металі, пластмасі, в конструкціях із гіпсокартону. У шурупокруті встановлено двошвидкісний редуктор, що забезпечує роботу в двох швидкісних режимах.
Особливості:
- Двошвидкісний редуктор
- 25 ступенів затягування
- Самозатискний патрон
- Підсвічування робочої області
- Індикатор заряду батареї
Характеристика:
- Напруга батареї: 12 В
- Ємність батареї: 2500 мАг
- Кількість обертів:
- 1 режим: 0-400 об/хв
- 2 режим: 0-1300 об/хв
- Діаметр патрона: 10 мм
- Тип акумулятора літій-іонний
Комплектація:
- KRAISSMANN шуруповерт 2510 ABS 12/2 Li 1210 ABS 12/2 Li
- Додатковий акумулятор
- Зарядний пристрій
- Біта для шурупів
- Посібник користувача
- Пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 28 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Тип | Шуруповерт |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
- Ціна: 1 350 ₴


