
Маска зварювальна хамелеон Луч МС-900 (3 регулювання, живлення акумулятор/сонячна батарея)
700 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зварювальна маска Луч Профі 900 Хамелеон
Недорогий універсальний мастило зварника, яке захистить від інфрачервоних і ультрафіолетових випромінювань. Широкий світлофільтр дає змогу розширити огляд під час зварювальних робіт. Для максимальної зручності користувачеві пропонується регулювання довжини на темній і потилиці голови. Варто зазначити комбіноване харчування, а саме сонячну батарею й незнімний акумулятор підвищеної ємності (600 мА·год).
Особливості зварювальної маски ЛУЧ-профі М-900:
- Захисне оргскло для захисту світлофільтра від механічних впливів;
- Комбіноване живлення від сонячної батареї та незмінного літій-іонного акумулятора (600 мА·год);
- Ударостійкий і вогнетривкий корпус із поліпропілену гарантує тривалий термін експлуатації;
- Постійна готовність до роботи;
- Використання багатошарового РК фільтра забезпечує чудовий огляд і захист від УФ/ІК випромінювання;
- Плавне регулювання чутливості та затримки просвітлення дає змогу підібрати режим роботи під необхідні умови;
- Міцне кріплення й повністю регульоване наголов'я підвищує комфортність роботи та знижує втому.
Купити маску зварника Луч-профі 900 з гарантією та доставкою по всій Україні ви зможете в интернет магазине " Хазяин "
| Основні | |
|---|---|
| Регулювання затримки зняття затемнення | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Вага | 0.4 кг |
| Можливість роботи з респіратором | Так |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Виробник | Луч-профи |
| Живлення маски | Акумулятор, Фотоелемент |
| Світлий стан, DIN | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри світлофільтру | |
| Ширина світлофільтру | 10 мм |
| Довжина світлофільтру | 110 мм |
| Висота світлофільтру | 90 мм |
| Оглядове вікно | |
| Ширина оглядового вікна | 42.5 мм |
| Довжина оглядового вікна | 95.5 мм |
- Ціна: 700 ₴








