
Насос погружной фекальный Vorskla ПМЗ 10/10
3 345 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Занурювальний фекальний насос VORSKLA ПМЗ 10/10 призначено для перекачування брудних і фекальних вод, які містять тверді механічні частинки.
Особливості:
- Металева крильчатка
- Надійні гумові ущільнення
- Висока продуктивність
- Тривалий режим роботи
- Надійність у роботі
- Міцний корпус із нержавіючої сталі
- Автоматичний поплавок
Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 1500 Вт
- Продуктивність: 10 куб.м/год
- Висота подачі: 10 м
- Глибина занурення: 9 м
- Діаметр вихідного шланга: 50 мм
Комплектація:
- Фекальний насос VORSKLA ПМЗ 10/10
- Мережевий кабель
- Поплавковий вимикач
- Перехідник під шланг
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Якість води | Брудна |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна глибина занурення | 9 м |
| Вага | 16 кг |
| Максимальний напір | 10 м |
| Частота | 50 Гц |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | Vorskla |
- Ціна: 3 345 ₴
